Eko-kviz u našoj školi
Autor: Administrator , 1. 5. 2018.

U utorak, 24. travnja, je u našoj školi održan Eko-kviz, koji se održava već drugu godinu zaredom.

U natjecanje su nas uveli učenici 8. a razreda, Tia Iskrić i Matej Likarević, prezentacijom „Dan planeta Zemlje“.

U kvizu su sudjelovali učenici od petog do osmog razreda i bili podijeljeni u četiri ekipe po četiri učenika. Pitanja iz područja geografije, prirode i biologije su natjecatelji izvlačili iz kuverte, što je dodatno pobudilo napetost u kvizu. Podrška natjecateljima su bili svi učenici škole, a o pobjednicima je odlučivao Eko žiri u sastavu učenice Paole Išek (8. a razred) i učiteljica geografije Kristine Mikulić i Mirele Milošić.

Pobijedila je treća ekipa u sastavu Darija Poštića (5. b), Lidije Bogović (6. a), Tihane Markulin (7. a) i Josipa Putrića te su bili počašćeni pizzom i sokovima.

Pobjednicima čestitamo, a svim sudionicima zahvaljujemo na aktivnom sudjelovanju i interesu za ovaj kviz.