Naziv |
Predmetno područje |
Vrijeme početka |
Mjesto |
Adresa |
Prijave do |
Prijava |
Voditelj |
|
Županijsko stručno vijeće za vjeroučitelje u srednjoj školi Splitsko-makarske nadbiskupije
|
Vjeronauk
|
27.04.2024. u 09:00 sati
|
IV. gimnazija
|
Zagrebačka 2, Split
|
27.04.2024.
|
33
/
50
|
NIKOLA MILANOVIĆ
|
Prijava / Odjava
|
nauMATiKA - ekipno natjecanje iz matematike za učenike osnovnih i srednjih škola
|
Matematika
|
27.04.2024. u 09:00 sati
|
Osnovna škola Grabrik
|
B. Kašića 15, Karlovac
|
27.04.2024.
|
18
/
25
|
ANTONIJA CAPAN
|
Prijava / Odjava
|
Stručni skup Međužupanijskog stručnog vijeća južne regije za nastavnike klarineta, saksofona, oboe i fagota
|
Glazba i ples
|
27.04.2024. u 10:00 sati
|
GŠ Josipa Hatzea, Split
|
Trg Hrvatske bratske zajednice 3
|
27.04.2024.
|
9
/
20
|
MARITA NERA MIMICA
|
Prijava / Odjava
|
13.Susret hrvatskoga dječjega duhovnoga stvaralaštva "Stjepan Kranjčić"
|
Interdisciplinarni
|
27.04.2024. u 10:00 sati
|
Križevci
|
Hrvatski dom,A.G.Matoša 4 i Osnovna škola Ljudevita Modeca, F.Račkoga 3
|
27.04.2024.
|
41
/
100
|
MILKA MAGIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće matematike Koprivničko -križevačke županije
|
Matematika
|
29.04.2024. u 09:00 sati
|
OŠ" Braća Radić"
|
Miklinovec 6A, Koprivnica
|
29.04.2024.
|
77
/
250
|
MARA GRAŠIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Županisko stručno vijeće stručnih suradnika pedagoga osnovnih i srednjih škola Virovitičko podravske županije
|
Stručni suradnici - pedagozi
|
29.04.2024. u 09:00 sati
|
OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Orahovica
|
Trg Tina Ujevića 1, Orahovica
|
28.04.2024.
|
26
/
30
|
NINA BABIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Međunarodna konferencija za primarno obrazovanje Hrvatske zajednice osnovnih škola
|
Interdisciplinarni
|
29.04.2024. u 09:30 sati
|
Brela
|
Bluesun hotel Soline , Brela, Trg Gospe od Karmela 1
|
29.04.2024.
|
302
/
340
|
Ivana Jurjević Jovanović, mag. prim. educ.
|
Prijava / Odjava
|
Regionalna Smotra projekata iz područja građanskog odgoja i obrazovanja
|
Predškolski odgoj i obrazovanje
|
29.04.2024. u 10:00 sati
|
Gradska knjižnica Labin
|
Rudarska ul. 1a. Labin
|
25.04.2024.
|
44
/
50
|
Jasna Šverko, mag.rehab.educ
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće za Građanski odgoj i obrazovanje za učitelje/nastavnike osnovnih i srednjih škola Zadarske županije - građanske kompetencije
|
Građanski odgoj i obrazovanje
|
29.04.2024. u 10:00 sati
|
Gimnazija Franje Petrića Zadar
|
Obala kneza Trpimira 26
|
29.04.2024.
|
8
/
20
|
ANTONIJA KERO
|
Prijava / Odjava
|
ŽUPANIJSKO STRUČNO VIJEĆE UČITELJA TZK-E MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
|
Tjelesna i zdravstvena kultura
|
29.04.2024. u 14:00 sati
|
Podturen
|
Čakovečka 5, Podturen
|
26.04.2024.
|
31
/
40
|
ŽELJKA PODGORELEC SIRC
|
Prijava / Odjava
|
Međužupanijsko stručno vijeće nastavnika biologije srednjih škola Koprivničko-križevačke, Međimurske i Varaždinske županije
|
Biologija
|
29.04.2024. u 14:15 sati
|
Zoom (Prva gimnazija Varaždin, Varaždin)
|
Petra Preradovića 14
|
29.04.2024.
|
22
/
40
|
Martina Vidović
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće nastavnika Glazbene umjetnosti srednjih škola Zagrebačke, Krapinsko-zagorske, Karlovačke županije i Grada Zagreba
|
Glazbena kultura/umjetnost
|
29.04.2024. u 14:30 sati
|
I. gimnazija, Zagreb
|
Avenija Dubrovnik 36
|
28.04.2024.
|
23
/
56
|
KRISTINA VLADUŠIĆ
|
Prijava / Odjava
|
MEĐUŽUPANIJSKO STRUČNO VIJEĆE GLAZBENE KULTURE i GLAZBENE UMJETNOSTI
|
Glazbena kultura/umjetnost
|
29.04.2024. u 14:30 sati
|
Zagreb
|
Račkoga 4
|
29.04.2024.
|
41
/
120
|
ANA MIKIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Radionice usmjerene na osnaživanje brige o sebi (isključivo nastavnici Prirodoslovne škole Vladimira Preloga)
|
Opći skup (interdisciplinarni)
|
29.04.2024. u 14:45 sati
|
Prirodoslovna škole Vladimira Preloga Zagreb
|
Ul.grada Vukovara 269, 10 000 Zagreb
|
29.04.2024.
|
43
/
150
|
SANDRA OROŠIĆ JUKIĆ
|
Prijava / Odjava
|
2. županijski stručni skup za učitelje i nastavnike geografije Zagrebačke županije- istok
|
Geografija
|
29.04.2024. u 15:00 sati
|
OŠ "Dragutina Domjanića", Sv. Ivan Zelina
|
Ivana Gundulića 2
|
29.04.2024.
|
13
/
50
|
MARIJA UJLAKI
|
Prijava / Odjava
|
županijsko stručno vijeće
|
Strani jezik - njemački
|
29.04.2024. u 15:00 sati
|
Bjelovar
|
II. osnovna škola Bjelovar, I.V.Trnskog 19 43000 Bjelovar
|
29.04.2024.
|
12
/
25
|
ANDREA TUKŠA
|
Prijava / Odjava
|
Stručni skup Županijskog stručnog vijeće učitelja razredne nastave Virovitičko-podravske županije za učitelje iz OŠ "Ivan Goran Kovačić, Zdenci, OŠ Voćin, OŠ Mikleuš, OŠ A. G. Matoša, Čačinci, OŠ Vladimira Nazora, Nova Bukovica i OŠ IBM, Orahovica
|
Razredna nastava
|
29.04.2024. u 15:00 sati
|
Zdenci
|
Školska 2, 33513 Zdenci
|
29.04.2024.
|
29
/
45
|
SILVANA LEŠIĆ
|
Prijava / Odjava
|
ŽSV učitelja likovne kulture i nastavnika likovne umjetnosti Bjelovarsko bilogorske županije
|
Likovno-umjetničko područje
|
29.04.2024. u 15:00 sati
|
Bjelovar
|
II. osnovna škola Bjelovar, Ivana viteza Trnskog 19, Bjelovar
|
29.04.2024.
|
16
/
20
|
Vlatka Ileković
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće vjeroučitelja osnovnih i srednjih škola Zagrebačke,Koprivničko-križevačke i Bjelovarsko-bilogorske županije županije
|
Vjeronauk
|
29.04.2024. u 17:00 sati
|
Vrbovec,Osnovna škola Krunoslava Kutena
|
Trg Petra Zrinskog 2,10340 Vrbovec
|
26.04.2024.
|
35
/
45
|
MILKA MAGIĆ
|
Prijava / Odjava
|
Županijsko stručno vijeće učitelja i nastavnika edukacijskih rehabilitatora županije Grad Zagreb
|
Učitelji edukacijski rehabilitatori
|
29.04.2024. u 18:00 sati
|
OŠ Nad lipom
|
Zagreb, Nad lipom 13/I
|
29.04.2024.
|
114
/
115
|
NATAŠA ČULIBRK
|
Prijava / Odjava
|