Održan koncert povodom Valentinova
Autor: Branka Kuzmić, 17. 2. 2011.

U ponedjeljak, 14. veljače 2011. u OŠ Vladimir Nazor održan je koncert povodom Valentinova.

U ponedjeljak, 14. veljače 2011. u našoj je školi održan već tradicionalni koncert povodom Valentinova. Učenici su nam se predstavili u dvije kategorije: solo nastupi i dueti.

Svaki je nastup bio popraćen burnim pljeskom. U pauzama između nastupa predstavili su nam se učenici nižih razreda svojim recitacijama i igrokazom.

Nakon poslušanih trinaest izvođača, žiri u sastavu Danijel Kolarec, učitelj glazbene kulture, Dalibor Gagula, vjeroučitelj i Nermin Nurkić, učitelj tjelesne kulture, je donio svoju odluku.

Solo nastupi:

1. Tea Stjepić, 7.b

2. Ana Marija Muža, 8.a

3. Zrinka Abramović, 7.b

Dueti:

1. Ana Culjaga i Dragana Janjanin, 4. razred

2. Klaudija Kaurić, 6.b i Zrinka Abramović, 7.b

3. Mirna Išek, 6.b i Tea Stjepić, 7.b

U publici je bilo prisutno i dosta roditelja koji su došli pružiti podršku djeci. Posebno bi naglasili kako su i članovi roditeljskog vijeća došli podržati i ovaj nastup učenika naše škole.

Veselimo se i slijedećoj godini kada ćemo Vas sve moći pozvati na naš slijedeći koncert.

A do tada Vas pozivamo da nas podržite u svim našim drugim akcijama i događanjima.