« Siječanj 2021 »

Dani kruha
Autor: Administrator , 16. 10. 2010.

U petak, 15. listopada 2010. svečanom su priredbom obilježeni Dani kruha. Znatiželjni posjetitelji uživali su u programu koji je počeo oko 13 sati. Fotografije pogledajte u galeriji.

Javnosti su se predstavili najmlađi uzrast – djeca iz Dječjeg vrtića Topusko, osnovnoškolci i srednjoškolci, Udruga žena Izvor, tamburaši, mažoretkinje i plesači Dvorske lepeze.

U šetnji izložbenim prostorom ispred hotela moglo se razgledati mnogobrojne starine; alate i posude kojima se nekad služilo; vezene ručnike, stolnjake i narodne nošnje.
Svi su vješto kreirali mozaike koji su mamili poglede šarenilom  jesenjih plodova i vlastitih proizvoda. Nakon završetka programa i svećenikova blagoslova svi su se pogostili kruhom, pecivima i slasticama koje su pripremale vrijedne ruke baka, majki i unuka.

Zahvaljujemo svim sudionicima na uloženom trudu i kreativnosti!

Fotografije