Završetak provedbe projekta „Nauči za budućnost“
Autor: Administrator , 18. 5. 2018.

Cilj projekta „Nauči za budućnost“ je bio potaknuti darovite i zainteresirane učenike za radionice kriptografije, elektrotehnike i robotike kao orijentaciju za odabir buduće profesije.

Projekt su proveli volonteri Otvorene računalne radionice "Svi smo protiv" u partnerstvu s Udrugom za promicanje tehničke kulture "Mehatronik", uz sufinanciranje Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske.

Ovaj put projekt je proveden u Osnovnim školama "Katarina Zrinski" Krnjak i "Vladimir Nazor" Topusko i u njemu je sudjelovalo više od 60 učenika iz obje škole.

Završna svečanost povodom završetka provedbe projekta „Nauči za budućnost“, održala se u utorak 15. svibnja 2018. u 10 sati u našoj školi. Učenici koji su pohađali radionice su dobili priznanja za svoje sudjelovanje.

Hvala svima koji su uveličali ovu svečanost.