Prometna učilica
Autor: Administrator , 10. 2. 2018.

I ove školske godine su učenici naše škole od 1. listopada do 30. studenoga 2017. sudjelovali na 9. državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa za osnovnoškolce na Prometnoj učilici, koje se provodi suradnjom MUP-a, MZOS-a, CARNET-a i tvrtke Moj telekom iz Zagreba, s ciljem edukacije što većeg broja djece osnovama prometne kulture, prometnim propisima i poželjnom ponašanju u prometu, a sve zbog smanjenja stradavanja djece u prometu. 7. veljače su najuspješnijim učenicima dodijeljene nagrade i diplome.

Nagrade su dodijeljene: Tomislavu Išeku (2. B razred) za osvojeno prvo mjesto u uzrastu (mobitel),  Luki Abramoviću (2. B razred) za osvojeno treće mjesto u uzrastu (VR naočale), Paoli Išek (8. A razred) za osvojeno treće mjesto u uzrastu (VR naočale), Antonelli Jurković (8. A razred) za osvojeno četvrto mjesto u uzrastu. Bojanu Lukiću (8. A razred) je dodijeljena pohvalnica, jer je bio među prvih deset najboljih. Čestitamo na postignutim rezultatima!

Vijest pripremila novinarska grupa s učiteljicom Katarinom Papoči