Mađioničarska predstava
Autor: Administrator , 15. 11. 2017.

Učenici svih razreda naše škole su zajedno s nastavnicima 10. studenoga 2017. godine bili dionici mađioničarske predstave održane u dvorani škole. S više od četrdeset godina bavljenja tim poslom, mađioničar Willy je rado pokazivao umijeća koja je stekao. Brojni trikovi su zadivili sve učenike, koji su oduševljenje često iskazivali pljeskom ili dizanjem s mjesta, ne bi li bolje vidjeli što će sljedeće izvesti. Nekoliko učenika je direktno sudjelovalo u izvođenju trikova, a pokazao im je kako kod kuće izvesti jedan trik. Premda mu je na leđima osamdeset godina, sve nas je oduševio svojim umijećem u trikovima i pobudio nam maštu. Po završetku predstave su se učenici rado s njim fotografirali i s nestrpljenjem čekali neće li saznati male tajne velikog majstora.

Vijest pripremila: Katarina Papoči

Fotografije: Branka Kuzmić