« Siječanj 2021 »

Završetak XXII. Državnog natjecanja iz francuskog, španjolskog i talijanskog jezika
Autor: Administrator , 26. 4. 2016.

Na nedavno održanom Državnom natjecanju iz romanskih jezika, čiji su domaćin bili OŠ Vladimir Nazor Topusko i Hotel Toplica, nastupili su najbolji učenici sa županijskih natjecanja. Svoje veliko poznavanje ovih jezika predstavili su na pismenom i usmenom dijelu ispita te svojim prezentacijama i kreativnim radionicama.

Natjecanje je otvorila učenica 7.B razreda Chiara Mejašić, a zatvorio bivši učenik naše škole Luka Plemenčić, dobitnik priznanja Luka Ritz.

Pogledajte u videu kako je izgledalo otvorenje natjecanja, obilazak znamenitosti i zatvaranje. Fotografije razgledajte u foto-galeriji, a rezultate doznajte listajući Bilten 2.

Ljestvice konačnog poretka: